Domov - Služby

Tvorba webstránok a design

Tvorba webstránok a design

Moderný dizajn

Moderný web-dizajn pre Vás vytvárame, aby bol predovšetkým atraktívny, no v neposlednom rade, funkčný. Náš dizajn vytvára na návštevníka pozitívny dojem, buduje celkový imidž firmy a v neposlednom rade zvyšuje dôveryhodnosť. Postaráme sa, aby Vaša webstránka s návštevníkom hlavne komunikovala a inšpirovala ho k nákupu a využitiu vašich služieb. Dizajn vytvárame presne podľa potrieb vašej cieľovej skupiny. Ponúkame Vám pútavé, graficky efektné, no zároveň použiteľné a efektívne stránky šité na mieru. Vytvoríme pre Vás modernú webovú prezentáciu Vašej firmy, organizácie, produktu alebo dokonca služby. Veľký dôraz kladieme na grafickú vyváženosť, prístupnosť, pohodlie užívateľa a jednoduchú použiteľnosť. Tvoríme pre Vás koncepciu portálov od špecializovaných cez firemné, až po osobné. Navrhneme pre Vás portál s potenciálom udržať si pravidelných návštevníkov a splníť Váš zámer. Ponúkame Vám riešenia, ktoré Vášmu portálu umožnia rásť so svojimi návštevami.

 

VÝVOJ APLIKÁCII

Vytvárame pre Vás aplikácie a programujeme individuálne riešenia na mieru. Pružne reagujeme na Vaše priania a nové trendy. Softvérové aplikácie prinášajú pre firmy nové možnosti prepojenia, ktoré medzi sebou ľahko komunikujú bez Vášho veľkého úsilia a prinášajú pre Vás užitočné a efektívne dáta. Všetko vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám na základe čoho máte k dispozícii požadované aktuálne reporty, na základe čoho máte svoju firmu plne pod kontrolou. S vývojom aplikácií máme skúsenosti a preto vieme zákazníkovi navrhnúť aplikáciu aby bolo jej samotné používanie optimálne. Žijeme v dobe, kedy je vysoko neefektívne viazať sa na jedno miesto. Mobilita a flexibilnosť pracovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek je bežnou súčasťou života moderných firiem. Aplikácie Vám pomáhajú mať pod kontrolou všetky informácie, plánovať projekty a aktivity bez ohľadu na časové a miestne možnosti kolegov. Takisto, vďaka nim reagujete na krízové situácie, získavate flexibilitu v plánovaní a upravujete si systém podľa Vašich predstáv. Baví nás vyvíjať webové aplikácie na mieru. Vytvárame pre Vás internetové obchody, webové portály a iné, ktoré Vám zabezpečujú vyšší obrat a rozbiehajú Váš biznis. U klientov sa často stretávame s rôznymi požiadavkami. Keď k nám prídete s predstavou Vášho projektu, radi a úprimne Vám poradíme a navrhneme najvhodnejší postup a technológiu.

 

SEO

Každá vytvorená stránka si vyžaduje základnú SEO optimalizáciu. Využite preto jej neuveriteľný potenciál, ktorý sa v nej skrýva. SEO optimalizácia a online marketing vytvárajú pre Vás zvyšovanie návštevnosti Vášho webu a e-shopu. Postavíte sa tak konkurencii, získate nových zákazníkov a začnete skutočne zarábať. Kvalitná optimalizácia, ktorú ponúkame, posunie Váš web na popredné pozície vo vyhľadávačoch. Výsledkom je zvýšená návštevnosť na Vašej stránke. Preskúmame s vami Vašich potenciálnych konkurentov, zameriame sa na dôležité aspekty, ktoré môžu prispieť k Vášmu úspechu. Zanalyzujeme Vaše kľúčové slová podľa štatistík vyhľadávania a definujeme ten správny rozsah a štruktúru stránok. Poradíme a spoločne vyriešime Vaše problémy, alebo nedostatky. Prevedieme Vás svetom reklamy a sociálnych médií. Vďaka „content writingu“ alebo tzv. „obsahovému marketingu,“ prezentujeme ľuďom veci čo ich zaujímajú a tak vytvárame cenný obsah, ktorý zaujíma potencionálnych klientov. Považujeme to za najlepší spôsob ako premeniť niečo obyčajné na odlišné a bežné na unikátne.

 

DIGITÁLNY MARKETING

Digitálnemu marketingu sa venujeme ako súčasti marketingovej stratégie. Je to iba časť našej cesty za cieľom. Na propagáciu využívame rôzne informačné technológie, mobilné zariadenia, klasické emaily, digitálne technológie a samozrejme sociálne siete a preto súčasť digitálneho marketingu sú online marketing, mobilný marketing a sociálne siete.

Je dokonalým nástrojom pre priame oslovenie zákazníka. Digitálny marketing využíva nové média, ktoré rastú rýchlejšie ako tradičné kanály a pre nás je ich využívanie znakom dobrého marketingového zamestnanca.

 

WEBOVÝ DIZAJN

Realizácia internetových stránok je výzvou, kde berieme ohľad na jedinečnosť každého klienta a riešenia poskytujeme na mieru Vašim konkrétnym požiadavkám. Profesionalita grafiky, jedinečný vzhľad Vašej web stránky, prehľadná a jednoduchá navigácia sa stane prínosom Vašej spoločnosti.

 

GRAFIKA

Tvorba firemného loga, vytváranie prezentačných materiálov vašej firmy, dizajn brožúr, tvorba firemných katalógov, plagáty, billboardy, propagačné letáky, tvorba vizitiek, dizajn rôznych pozvánok – svadobné oznámenia, oznámenie o úspešnom ukončení školy, pozvánky na výročné a príležitostné podujatia.

Potrebujete pomoc?

Uprednostňujete hovorenie s človekom, aby ste vyplnili formulár? Zavolajte do firemnej kancelárie a spojíme Vás s členom tímu, ktorý vám môže pomôcť

+421 917 384 029

Máte na nás otázky?

SLUŽBY KTORÉ PONÚKAME

Ďalšie služby

Zaviazali sme sa poskytovať našim zákazníkom výnimočné služby a zároveň ponúkať najlepší IT servis za prijateľnú cenu.

Tvorba webstránok a design

Tvorba webstránok a design

Správa siete a it služby

Správa siete a it služby

Pokladničné systémy a komlexná Agenda firmy

Pokladničné systémy a komlexná Agenda firmy

Audio Video integrácia

Audio Video integrácia

Kamerové a bezpečnostné systémy

Kamerové a bezpečnostné systémy

Prenájom virtuálnych služieb

Prenájom virtuálnych služieb

Začnime riešiť váš projekt!