Domov - Služby

Správa siete a it služby

Správa siete a it služby

Pripojenie do Alfasat VPN siete

Prevádzkujeme aj VPN službu pre našich zákazníkov cez ktorú dokážeme bezpečne pristupovať a spájať klientske pobočky de jednej veľkej siete. Zákazník získava zabezpečený prístup do svojej siete cez zabezpečený VPN tunel. V rámci vpn siete sú dostupne aj všetky centrálne služby a dodatkové prenajímateľne servre ako napr., Monitoring, Backup ,VPS, VOIP, WEB, …

Realizácia a správa

Návrh , realizácia a správa siate upravená na maximálny výkon a potrebu klienta 

Našich zákazníkov pripájame do siete routermi ktorým upravujeme softvér na vlastne riešenie kde sa dane zariadenie pripája do VPN siete, prevádzkuje klientsky firewall a rozdelenie siete na VLANy a mnoho ďalších služieb nevyhnutných pre klienta.

Každý zákazník je pripojený na centrálny monitoring, kde sa sledujú jeho kľúčové zariadenia a ich dostupnosť a kondícia.  Tak sme schopný okamžite reagovať na nedostupnosť alebo poruchu zákazníka. Takisto sa vykonáva aj vzdialene zálohovanie serverov  a databáz ako aj routerov a sieťových komponentov na pravidelnej baze.  Takto dokážeme zabezpečiť bezpečnosť prevádzky a čo najmenšie výpadky v prípade poruchy.

Vďaka monitoringu dokážeme včas zistiť že vám odchádza harddisk alebo že sa prehrieva Vás server a zakročiť skôr ako dôjde k nenávratnému poškodeniu vašich dát alebo zbytočným prestojom výroby, kvôli nefunkčnosti.

Medzi významné referencie patrí aj realizácia videokonferenčných miestností, ktoré sú v súčasnej dobe  populárne jednak kvôli šetreniu cestovných nákladov a času, jednak kvôli pandémii.

Potrebujete pomoc?

Uprednostňujete hovorenie s človekom, aby ste vyplnili formulár? Zavolajte do firemnej kancelárie a spojíme Vás s členom tímu, ktorý vám môže pomôcť

+421 917 384 029

Máte na nás otázky?

SLUŽBY KTORÉ PONÚKAME

Ďalšie služby

Zaviazali sme sa poskytovať našim zákazníkom výnimočné služby a zároveň ponúkať najlepší IT servis za prijateľnú cenu.

Tvorba webstránok a design

Tvorba webstránok a design

Správa siete a it služby

Správa siete a it služby

Pokladničné systémy a komlexná Agenda firmy

Pokladničné systémy a komlexná Agenda firmy

Audio Video integrácia

Audio Video integrácia

Kamerové a bezpečnostné systémy

Kamerové a bezpečnostné systémy

Prenájom virtuálnych služieb

Prenájom virtuálnych služieb

Začnime riešiť váš projekt!