Domov - Služby

Prenájom virtuálnych služieb

Prenájom virtuálnych služieb

VPS – Virtuálny server od nás

Virtuálny privátny server (VPS) je server bežiaci na virtualizovanom hardware prevádzkovanom na našom hardware v dátovom centre. Výhodou VPS oproti bežnému serveru je, úspora nákupných prevádzkových a energetických nákladov.

Už sa nemusíte starať o nákladne chladenie a zálohovanie vašeho servera. Využívajte a plate len toľko výkonu ako práve potrebujete.

Virtuálne servre od nás

Kvalitný hardware za dostupnú cenu

Jednou vetou povedané: virtualizácia serverov umožňuje súbežný beh viacerých izolovaných operačných systémov nad jedným hardwarom. Tieto operačné systémy sa spolu delia o hardwarové prostriedky ako je procesor, pamäť, harddisky alebo sieť. Napriek tomu, že spoločne využívajú tieto prostriedky, sú od seba navzájom izolované, čo umožňuje okrem iného aj beh rôznych OS napríklad Windows a Linux. Takže na jenom serveri je možné naraz spustiť desiatky až stovky rôznych operačných systémov. Keďže sú izolované, tak pád jedného OS neovplyvní beh ostatných OS. Navzájom o sebe “nevedia”, takže je dodržaná aj bezpečnosť.

Naša ponuka virtuálnych služieb nie je koncipovaná do typizovaných “balíčkov”, vychádza z možnosti kombinovať parametre virtualizovaného riešenia na platforme Windows i Linux presne podľa vašich predstáv. Pri zostavovaní parametrov vášho serveru si teda budete môcť vybrať počet CPU jadier, veľkosť operačnej pamäte a diskového priestoru v konfigurácii presne podľa skutočných požiadaviek aplikácií prevádzkovaných na serveri. To pomáha šetriť peniaze, nemusíte totiž platiť za prostriedky, ktoré normálne nevyužijete – ako je to bežné u “balíčkových” ponúk VPS našej konkurencie

Potrebujete pomoc?

Uprednostňujete hovorenie s človekom, aby ste vyplnili formulár? Zavolajte do firemnej kancelárie a spojíme Vás s členom tímu, ktorý vám môže pomôcť

+421 917 384 029

Máte na nás otázky?

SLUŽBY KTORÉ PONÚKAME

Ďalšie služby

Zaviazali sme sa poskytovať našim zákazníkom výnimočné služby a zároveň ponúkať najlepší IT servis za prijateľnú cenu.

Tvorba webstránok a design

Tvorba webstránok a design

Správa siete a it služby

Správa siete a it služby

Pokladničné systémy a komlexná Agenda firmy

Pokladničné systémy a komlexná Agenda firmy

Audio Video integrácia

Audio Video integrácia

Kamerové a bezpečnostné systémy

Kamerové a bezpečnostné systémy

Prenájom virtuálnych služieb

Prenájom virtuálnych služieb

Začnime riešiť váš projekt!