Domov - Služby

Služby

Ponúkame široké spektrum služieb v online svete, ako moderný design, tvorba web stránok a eshopov, vývoj aplikácií, digitálny marketing, SEO a mnoho dalšieho.

Správa siete pokrýva komplexnú problematiku centrálnej spraví sieťových komponentov (Routerov, Switchov, Wifi, Firewallov a Serverov) monitoring, konfiguráciu a zálohovanie.

Máme riešenie pre jednoduché pokladne a platobne terminály až po komplexne riadenie skladu, objednávok, kuchyne a hotelovej recepcie

Hľadáte riešenie ako jednoducho ovládať cez webové rozhranie všetky vaše obrazovky a zvuk. Mame hotové riešenia pre hotely, bary a prednáškárne. Jednoduché kompaktné a odkiaľkoľvek.

Pre nás je bezpečnosť na prvom mieste preto sa snažíme implementovať najmodernejšie autonómne kamerové systémy a zabezpečovač pre vaše objekty.

Telefonia5 Je moderná a ľahko rozšíriteľná telefónna ústredňa s množstvom výhod, ktorá nahrádza bežnú telefónnu ústredňu.

Vyberte si z prémiových serverových a cloudových riešení, ktoré naplnia vysoké očakávania aj tých najnáročnejších webov. Telefonia5, SIPCloud a Provisioning.

Začnime riešiť váš projekt!